5. oddíl benjamínků Liščata

IMG_20200707_153950

Z tábora v roce 2020

Schůzky (kluci a holky 5–7 let) máme každý pátek v čase od 16 do 18 hodin – v listopadu až březnu v klubovně Domeček na Sadech a v ostatních měsících v klubovně Černá bašta (vchod z ulice Na Hradbách). Mapa

Čas schůzek se snažíme mezi roky držet stejný, ale potvrdit jej můžeme až začátkem školního roku, kdy už máme naše školní rozvrhy. Aktuální informace budou vždy zaslané mailem.

Informace pro zájemce naleznete zde. Jelikož počet zájemců výrazně převyšuje kapacitu oddílu, máme čekací listinu, ze které zaplňujeme volná místa. Pro přihlášení na čekací listinu prosím použijte tento formulář.

Na školní rok 24/25 máme jedno volné místo pro holku ve věku 5–6 let. V případě zájmu prosím vyplňte formulář.

Email (neslouží pro přihlašování do oddílu): benjaminci.slany@skaut.cz

Vedoucí oddílu: Jan Kimr
Zástupce vedoucího oddílu: Šimon Tesař